O nas

Akcja obywatelska pod nazwą “Nowa Bibuła” jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców polskiej prowincji, wsi i miasteczek, którzy wciąż pozostają bazą społeczną dla bolszewickiej partii niszczącej polską demokrację, praworządność i łamiącej konstytucję. Chcemy szeroko rozwinąć tę akcję przed nadchodzącymi wyborami, które mogą zadecydować o przyszłości Polski: czy będzie krajem nowoczesnym, otwartym i przyjaznym obywatelom, czy też stanie się zacofanym i zakompleksionym zaściankiem Europy. Projekt ma na celu pobudzić ludzi do bardziej krytycznego spojrzenia na obecną władzę oraz dostarczyć rzetelnej informacji o jej przekrętach, aferach, kumoterstwie i układach, które buduje w całej Polsce. Naszym celem jest też propagowanie idei zjednoczonej Europy, jako gwarancji bezpieczeństwa na kontynencie, ale i osobistego bezpieczeństwa socjalnego.

Każdy może nam pomóc w tym projekcie. Jeśli masz drukarkę, pobierz plik pdf i wydrukuj kilka egzemplarzy, a następnie przyklej w widocznym miejscu, albo pozostaw gdzieś, np. na przystanku autobusowym, w sklepie albo w kawiarni. Jeśli masz kontakty do innych osób, które mogą pomóc, to przekaż im ideę przedsięwzięcia i plik pdf do powielenia.

Z uwagi na mały format ulotki, treści w niej zawarte muszą być skondensowane, a jednocześnie podane w sposób jasny i czytelny dla przeciętnego Polaka. Nie jest to proste zadanie, dlatego zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy przy jej tworzeniu. Wystarczy napisać na adres: kontakt@nowabibula.pl. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www.nowabibula.pl gdzie zamieszczamy rozwinięcia tematów poruszonych w Bibule.

Osoby chcące się zaangażować w dystrybucję Bibuły, szczególnie w obszarach wiejskich, mogą po prostu wykonać subskrypcję na naszą listę mailingową. Dzięki temu otrzymają na swój adres e-mail informację o nowej Bibule do kolportowania.