Nowa Bibuła 001-002

Po długich tygodniach dyskusji zdołaliśmy zamknąć dwa pierwsze numery Nowej Bibuły. Jest to ulotka

przeznaczona do dystrybucji, głównie we wsiach i miasteczkach. Ma na celu pobudzić ludzi do bardziej krytycznego spojrzenia na obecną władzę oraz dostarczyć rzetelnej informacji o jej przekrętach, aferach, kumoterstwie i układach, które buduje w całej Polsce. Naszym celem jest też propagowanie idei

zjednoczonej Europy, jako gwarancji bezpieczeństwa na kontynencie, ale i osobistego bezpieczeństwa socjalnego.

Aby ją pobrać kliknij TUTAJ.

Nowa Bibuła 001
Nowa Bibuła 001
Nowa Bibuła 002
Nowa Bibuła 002

Każdy może nam pomóc w tym projekcie. Jeśli masz drukarkę, pobierz plik pdf i wydrukuj kilka egzemplarzy, a następnie przyklej w widocznym miejscu, albo pozostaw gdzieś, np. na przystanku autobusowym, albo w kawiarni. Jeśli masz kontakty do innych osób, które mogą pomóc, to przekaż im ideę przedsięwzięcia i plik pdf do powielenia.

Z uwagi na mały format ulotki, treści w niej zawarte muszą być skondensowane, a jednocześnie podane w sposób jasny i czytelny dla przeciętnego Polaka. Nie jest to proste zadanie, dlatego zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy przy jej tworzeniu. Wystarczy napisać na adres: kontakt@nowabibula.pl. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www.nowabibula.pl gdzie zamieszczamy rozwinięcia tematów poruszonych w Bibule.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *